ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 20.03.2023 15:26

про проведення громадського обговорення

щодо ліквідації чи реорганізації закладів освіти громади

Відповідно до розпорядження  голови Зборівської міської ради №42 від 17 березня 2023 року «Про проведення громадського обговорення» в період з 20 березня по 20 квітня 2023 року буде проводитися громадське обговорення щодо оптимізації закладів освіти Зборівської міської ради, а саме:

- реорганізації загальноосвітньої  школи І-ІІ ст. с. Годова Зборівського району Тернопільської області у початкову школу села Годів Зборівської міської ради Тернопільської області -  28.03.2023 року о 12.00

- реорганізації загальноосвітньої  школи І-ІІ ст. с. Розгадова Зборівського району Тернопільської області початкову школу села Розгадів Зборівської міської ради Тернопільської області - 22.03.2023 року о 13.00

-  ліквідації Августівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів - 04.04.2023 року о 12.00

- ліквідації початкової школи села Бзовиця Зборівської міської ради Тернопільської області - 06.04.2023 року о 12.00

Відповідно до розпорядження  голови Зборівської міської ради №85  від  08 серпня 2022 року «Про проведення громадських обговорень щодо реорганізації, ліквідації закладів освіти Зборівської міської ради»

- ліквідації початкової школи села Славна Зборівської міської ради Тернопільської області -  22.03.2023 року о 10.00.

Учасниками громадського обговорення можуть бути мешканці відповідних сіл, реєстрація місця проживання яких підтверджено відповідними документами.

Місце проведення – навчальний заклад.

Протокол Годів

Протокол Розгадів