ХТО МОЖЕ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ПЕРЕРАХУНКОМ РОЗМІРУ ПРИЗНАЧЕНОЇ СУБСИДІЇ

Дата: 15.02.2023 14:12

Перерахунок вже призначеної субсидії можуть здійснити за зверненням таким особам:

• пенсіонерам, які не працюють, у разі звільнення з роботи й врахування їхньої зарплати в тому періоді, за який проводився розрахунок житлової субсидії;
  • особам, які подають додаткові документи щодо уточнення розміру доходу, з урахуванням якого призначено субсидію;
  • непрацездатним особам, які не працюють та проживають самі, щодо призначення житлової субсидії на понаднормову площу житла.

Заяву на перерахунок розміру уже призначеної субсидії громадяни можуть подати:

• до органу місцевого самоврядування за місцем проживання;
  • до сервісного центру Пенсійного фонду, який розміщений найближче до місця проживання особи;
  • онлайн в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України, використовуючи кваліфікований електронний підпис (КЕП).

Головне управління

Пенсійного фонду України