ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМЦІВ ДІЯ.БІЗНЕС У ТЕРНОПОЛІ ЗАПРОШУЄ НА КРЕАТИВНИЙ МІТАП

Дата: 03.02.2023 10:30

Щодо діяльності Центру Дія.Бізнес Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі запрошує на креативний мітап, який відбудеться о 15:00 год. 10 лютого 2023 року за адресою вул.15-го квітня, 2-м, бізнес-центр К15. Захід розрахований на активних, креативних, бажаючих розвиватися, як інноватори та підприємці на «UPgrade креативних індустрій». Під час зустрічі можна буде ознайомитися з успішними кейсами від 5 топових спікерів. Також в рамках мітапу передбачена виставка робіт релокованих та місцевих ілюстраторів, архітекторів та дизайнерів. Перший спікер креативного мітапу «UPgrade креативних індустрій» - Андрій Гонковський – підприємець, засновник центру онлайн освіти G-tag, за 5 років діяльності запустив більше 156-ти продуктів, інфлуенсер. Участь у заході – безкоштовно за умови попередньої реєстрації через чатбот подій в Тернополі (https://t.me/podiiabusiness_ternopil_bot)