РАДІСНА ПОДІЯ ДЛЯ ЗБОРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 25.11.2022 14:41

Міський  голова  Руслан  Максимів  на  черговій  сесії  міської  ради  25.11.2022 року  вже третє  вручив  ключі  від  квартири  дитині-сироті. Сьогодні  це  був  23-х річний  Володимир  Зволинський  із  села  Оліїв. Юнак  перебував  на  черзі  на  отримання  житла,  як  особа  з  числа  дітей-сиріт  та  отримав  довгоочікувану  нерухомість  за  рахунок  субвенції  з  державного  бюджету  місцевим  бюджетам.

«Це  радісна  подія    для  нашої  громади,  адже  перипетії  з  придбанням  даного  житла  тривали  упродовж  року  і  сьогодні   нарешті  приємно  вручити  ключі  дитині  з  числа  сиріт,  яка  цього  потребує»  -  зазначив   міський  голова.

Пошуком, придбанням  та  оформленням  усіх  документів  займались  не  лише  відповідні  служби  Зборівської  міської  ради,  але й  міський  голова  Руслан  Максимів.  Квартиру  придбали  після  складеного  акту  обстеження  квартири  та  засідання  комісії.  У  придбаному   помешканні  є  всі  необхідні  умови  для  проживання.  Тож  уже  невдовзі  Олександр  Зволинський  зможе  відсвяткувати  новосілля  у  власній  квартирі,  покинувши  стіни  будинку  свого  опікуна,  де  проживав  до  цього  часу.