У рамках виконання проекту “Підготовка до зими” Товариством Червоного Хреста України спільно з Швейцарським Червоним Хрестом планується надання грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам

Дата: 24.11.2022 11:10

Тернопільська обласна організація Товариства Червоного Хреста України спільно з Швейцарським Червоним Хрестом протягом червня, липня, серпня 2022р. здійснила виплати матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним особам (інваліди 1-2 групи, сім’ї, які виховують дитину з інвалідністю, одинокі матері/батьки, багатодітні сім’ї).

У рамках виконання проекту “Підготовка до зими” вищезазначеним категоріям внутрішньо переміщених осіб планується надання грошової допомоги в сумі 2200 грн на кожного члена сім’ї протягом 4-х місяців. Реєстрація внутрішньо переміщених осіб буде проводитися на базі Кременецької (с.Бонівка Кременецького району), Чортківської (м. Чортків, вул. Франка,2, Палац дітей та юнацтва), Борщівської (м.Борщів, вул.С.Бандери, 108), Лановецької (м.Ланівці, вул.Новосілка, 15) районних організацій Товариства Червоного Хреста України за графіком, що додається.

Одночасно буде здійснюватися реєстрація сімей, які виховують дітей з інвалідністю (діти віком до 18 років) з місцевого населення, для надання одноразової матеріальної допомоги (2200 грн на дитину).

Графік реєстрації та перелік необхідних документів додається.

Для реєстрації необхідно надати оригінали та копії зазначених у таблиці документів на кожного члена родини.

У разі виникнення запитань звертайтеся за тел.: 067 322 58 22