СІМ’Ї КРИЗОВОЇ КАТЕГОРІЇ НАДАНО ТРИКІМНАТНУ КВАРТИРУ В КОРИСТУВАННЯ

Дата: 21.10.2022 15:04

Сьогодні  на  сесії  міської  ради  депутати  одноголосно  підтримали  рішення  ради  щодо  надання  в  користування  житлової  квартири,  яка  знаходиться  за  адресою:  м. Зборів,  вул. Надії,  буд 31,  кв.8,  сім’ї  Молодожені.

Дана  квартира  знаходилась  на  балансі  колишньої  Зборівської  райдержадміністрації  та  після ліквідації  Зборівського  району  була  передана  Тернопільській  райдержадміністрації,  як  правонаступнику  майна.  Проте,  керівництво   міської  ради  звернулось  із  клопотанням  до   Тернопільської  РДА  щодо  передачі  квартири  із  державної  власності  Тернопільської  райдержадміністрації  до  комунальної  власності  Зборівської  міської  ради.  Були  різні  думки,  трактування  даного  питання,  проте  наполегливість  та  принциповість  міського голови,  депутатів  міської  ради  допомогли  позитивно  вирішити  дане  питання. Процес  передачі: погодження,  рішення  ради,  підписання  актів  передачі  тощо,  зайняли  чимало  часу.  І  ось трьох кімнатна  квартира  знаходиться  у  комунальній  власності  міської  ради.

У  міського голови,  Руслана  Максиміва,  не  було  жодного  сумніву  щодо  її  передачі  у  користування  сім’ї  кризової  категорії.  Сім’я  Молодожені, якої двоє  із  членів  сім’ї  з  інвалідністю,  багато  років  проживали  у  пристосованому,  непридатному  для  проживання  приміщенні.  Тому  і  вирішили  надати  в  користування  житлову  квартиру  саме  їм.

Даючи  ключі  від  квартири,  міський  голова  побажав  сім’ї,  щоб  у  новій  оселі  їм  завжди  було  затишно  і  тепло,  щоб  Божа  Матір  їх  охороняла  від  всяких  негараздів  і  дарувала  щасливу  долю.