ВІДБУВСЯ ВИЇЗНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ПІЛОТНИХ ГРОМАД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ «СТВОРЕННЯ НОВИХ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ В ГРОМАДІ: СТРАТЕГІЯ І ПРАКТИКА»

Дата: 30.09.2022 15:20

27-29 вересня у м. Каменець- Подільський Хмельницької області відбувся виїзний семінар для пілотних громад Тернопільської та Одеської областей «Створення нових соціальних послуг в громаді: стратегія і практика» у якому взяли участь   голова Зборівської територіальної громади Руслан Максимів, перший заступник голови Ярослав Гаранджук, директор КУ «ЦНСП» Галина Лукачат та вчитель-реабілітолог відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю  КУ «ЦНСП»  Галина Бабина.

З презентаціями результатів реалізації мікропроєкту для центрів надання соціальних послуг виступили представники нашої територіальної  громади.

Семінар був організований Українським фондом соціальних інвестицій в рамках реалізації заходів проєкту «Надання соціальних послуг в громаді», який фінансується грантом Японського фонду соціального розвитку (JSDF) через Міжнародний банк реконструкції та розвитку.