Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт висловив подяку зборівській молоді

Дата: 07.06.2022 11:34

До повномасштабного вторгнення рф в Україні функціонувало понад 300 молодіжних центрів та просторів. Наразі 20 з них зруйновані повністю або пошкоджені, ще 53 опинилися на тимчасово окупованій території. Про це міністр повідомив на своїй офіційній сторінці.

«Наша молодь зараз воює на всіх фронтах. І молодь переможе, — наголосив Вадим Гутцайт.

У Тернопільській області Молодіжний Конгрес Зборівської міської ради відкрив оперативний Штаб і заснував Благодійний Фонд «Сила дії молоді», який тільки у гривні вже зібрав 500 тис. Молодіжна рада Угринівської ТГ, що на Івано-Франківщині, на благодійних аукціонах продає картини і спрямовує кошти нашим захисникам. Молодіжний центр «Нові Орбіти» у Львові вже прихистив понад 1500 переселенців, в яких війна забрала домівку. Молодіжний центр Волині спрямував на допомогу фонду «Повернись живим» понад 600 тис. грн. ГО «Платформа ініціатив «Теплиця» зі Слов’янська підтримала понад 1920 родин. «Це тільки декілька з сотень ініціатив, які сьогодні впроваджуються молоддю і для молоді», — йдеться в дописі Міністра.

« - Завдяки зусиллям саме молодих людей українське волонтерство стало світовим феноменом. В найскладніші часи волонтери роблять неможливе: годують, одягають, закуповують, перевозять, озброюють. Наша молодь зараз воює на всіх фронтах. І молодь переможе.» - додає Вадим Гутцайт.