Зборівська громада

Тернопільська область, Тернопільський район

ЗАВЕРШИВСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДИ СТАРОСТ У СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ ЗБОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 26.11.2021 12:49
Кількість переглядів: 1526

 

Загалом, надійшла 21 заява від кандидатів:      

№ п/п

Назва старостинського округу

Кількість зареєстрованих заяв від кандидатів

1

ПЕРЕПЕЛЬНИЦЬКИЙ

2

2

ОЛІЇВСЬКИЙ

1

3

БЕРИМІВСЬКИЙ

2

4

МЛИНОВЕЦЬКИЙ

1

5

КАБАРІВЕЦЬКИЙ

2

6

ЯРЧОВЕЦЬКИЙ

3

7

ЗАРУДДЯНСЬКИЙ

2

8

ПЛІСНЯНСЬКИЙ

2

9

КАЛЬНЯНСЬКИЙ

4

10

ПОГРІБЕЦЬКИЙ

2

 

Перепельницький старостинський округ

  БОГАЧ ТАРАС ПЕТРОВИЧ

Місце проживання: с. Перепельники

Народився 12 жовтня 1979 року в с. Перепельники.

 

  ПАВЛІВ ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА

Місце проживання: с. Батьків.

Народилась 12 квітня 1987 року в с.Батьків

 

Оліївський старостинський округ

  ГОНЧАРЕНКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Місце проживання: с. Оліїв

Народився 23 грудня 1977  року в с. Оліїв

 

Беримівський старостинський округ

  СВІТЛИК МИХАЙЛО ВАСИЛЬОВИЧ

Місце проживання: м. Зборів

Народився 18 листопада 1987  року в м. Зборів

 

  ВЛАДИКА МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ

Місце проживання: с. Беримівці

Народився 04 жовтня 1977  року в с. Перепельники.

 

Млиновецький старостинський округ

  КРУПА ВАСИЛЬ ЯРОСЛАВОВИЧ

Місце проживання: с. Млинівці

Народився 01 лютого 1963  року в с. Млинівці.

 

Кабарівецький старостинський округ

  АНТОНІВ БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ

Місце проживання: с. Вовчківці

Народився 22 серпня 1958 року в с. Поточани .

 

  ПРОЦИК МАРІЯ ОРЕСТІВНА

Місце проживання: с. Кабарівці

Народилася 17 лютого 1960  року в с. Кабарівці.

 

Ярчовецький старостинський округ

  ІМПАРАЦЕЛ ЛЮБОВ СТЕПАНІВНА

Місце проживання: с. Ярчівці

Народилася 07 серпня 1976 року в с. Ярчівці.

 

  БАТЮК ТЕТЯНА ЯРОСЛАВІВНА

Місце проживання: м. Тернопіль

Народилася 11 червня 1977  року в м. Тернопіль.

 

  БАНАДИГА ГАЛИНА ВАСИЛІВНА

Місце проживання: с. В.Плавуча

Народилася 08 листопада 1966  року в с. Велика Плавуча.

 

Зарудянський старостинський округ

  ГУДИМА ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ

Місце проживання: с. Травотолоки

Народився 08 лютого 1975 року в с. Травотолоки.

 

  МЕЛЬНИК ГАЛИНА ІВАНІВНА

Місце проживання: с.Заруддя

Народилася 08 вересня 1958  року у с. Заруддя.

 

Пліснянський  старостинський округ

 

  СМАКУЛА АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Місце проживання: с. Славна

Народився 13 лютого 1964 року в м. Зборів.

 

  КРАВЕЦЬ МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ

Місце проживання: с. Плісняни

Народився 17 листопада 1962 року у с. Плісняни.

 

Кальнянський старостинський округ

  ЗАГОРОДНИЙ ЮРІЙ ФЕДОРОВИЧ

Місце проживання: м. Зборів

Народився 24 березня 1986  року в м. Львів

 

 РАК МАРІЯ ВАСИЛІВНА

Місце проживання: с. Розгадів

Народилася 10 серпня 1961  року у с. Поморяни.

 

КУХАРИШИН МИКОЛА СЕМЕНОВИЧ

Місце проживання: с. Годів

Народився 17 грудня 1961  року у с. Годів.

 

 

 ПАЛЬЦАН ВОЛОДИМИР МИРОНОВИЧ

Місце проживання: с. Жабиня

Народився 08 вересня 1971 року у с. Жабиня.

 

Погрібецький старостинський округ

  ОЛІЙНИК ЛЕОНІД ВАСИЛЬОВИЧ

Місце проживання: с.Погрібці

Народився 07 вересня  1965  року в с.Красівка

 

  МЕЛЬНИК ПЕТРО ЄВГЕНОВИЧ

Місце проживання: м. Зборів

Народився 17 вересня 1967  року у с. Глинна


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь