Зборівська громада стане учасником Ukraine Reform Conference 2022 in Lugano

Дата: 26.10.2021 10:30

Наступна, п’ята конференція з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference) відбудеться 4-5 липня 2022 року в Лугано, столиці швейцарського кантону Тічино.

Офіційна підготовка до конференції розпочнеться вже цього тижня, 29 жовтня. У цей день в Києві відбудеться конференція про реформу децентралізації. На кількох панелях спікери ділитимуться власними практиками роботи під час творення реформи.

Зборівська громада буде спікером під час панелі "Суспільні ініціативи як рушій розвитку громад". Громаду  на запрошення організаторів на конференції  представить голова Молодіжного Конгресу та молодіжного центру Леся Голояд, де вона розповідатиме про проєкти молоді та їх комунікаційні ініціативи.

Відкриття заходу відбудеться з виступів прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля та віце-президента Швейцарії Ігнаціо Кассіса.

Захід транслюватиметься онлайн.