В ЗБОРОВІ ДИТИНА – СИРОТА ОТРИМАЛА КЛЮЧІ ВІД ОДНОКІМНАТНОЇ КВАРТИРИ

Дата: 24.09.2021 15:41

24  вересня  2021  року  на  засіданні  сесії  Зборівської  міської  ради  міський  голова  Руслан  МАКСИМІВ  урочисто  вручив  ключі  від  однокімнатної  квартири  дитині – сироті,  яка  походить  із  Зборівської  територіальної  громади,  Шаркевич  Лілії  Степанівні.   Квартира  вартістю 376 557грн.  придбана  за  кошти  державного  бюджету.

Субвенція  з  державного  бюджету  місцевим  бюджетам  виділяється  на  проектні,  будівельно-ремонтні  роботи,  придбання  житла  та  приміщень  для  розвитку  сімейних  та  інших  форм  виховання,  наближених  до  сімейних,  підтримку  малих  групових  будинків  та  забезпечення   житлом  дітей – сиріт,  дітей,  позбавлених  батьківського  піклування,  осіб  з  їх  числа.

Вручаючи  омріяні    ключі  від  придбаної  квартири  міський  голова  сказав : «Субвенція  з  державного  бюджету  місцевим  виділяється  для  придбання  квартир  дітям – сиротам.  Тобто,  для  молодих  людей,  які  фактично  опинилися в  складних  життєвих  умовах,  які  росли  без  батьківського  піклування.  Я  вважаю,  що  це  дуже  правильно,  що  держава  разом  з  органами  місцевого  самоврядування  приділяє  увагу  різним  категоріям  населення,  які  потребують  допомоги.  Важливо  підтримувати  молоде  покоління,  створити  нормальні  побутові  умови,  аби  молоді  люди  могли  розвиватись  і  працювати  на  благо  своєї  держави  і  територіальної  громади.

Сьогодні  ми  вітаємо  новоселицю   із  чодовою  подією,  аби  у  твоїй  домівці  був  затишок,  лунав  дитячий  сміх,  щоб  ти  знайшла  себе  в  житті».

Процедура пошуку, оцінки, придбання та оформлення житла для даної категорії осіб зайняла чимало часу, виникало ряд проблем, але завдяки злагодженій взаємодії керівництва громади, служби у справах дітей та центру надання соціальних послуг Зборівської міської ради дитина зустрічатиме Новий рік вже у власній домівці.

До  кінця  поточного  року  за  кошти  державного  бюджету  буде  придбано  ще  одну  квартиру  для  дитини-сироти,  яка  походить  із  Зборівської  територіальної  громади.