ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 10.08.2021 16:16

10 серпня 2021р. під головуванням  першого заступника міського голови Ярослава Гаранджука відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Комісія, що діє при Зборівській міській раді, працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини  та  реалізації її прав .

На комісію було винесено  шість питань, які попередньо детально опрацювали  фахівці Служби у справах дітей Зборівської міської ради.

Розглядались питання про доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітніх та неповнолітніх дітей, про визначення місця проживання малолітніх дітей, про надання дозволу на укладання неповнолітнім  договорів  дарування.