1 червня - День захисту дітей

Дата: 01.06.2021 09:45

В Україні 1 червня традиційно відзначають Міжнародний день захисту дітей.

Дитинство – неймовірна, безтурботна пора, яка буває лише раз у житті.

Дзвінкий дитячий сміх, чистота душі та щирість їх сердець дають сили нам, дорослим, долати всі перешкоди, створювати для дітей умови успішного навчання, виховання й гармонійного розвитку та допомагати їм твердо стояти на ногах.

Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Кожна дитина має право на повагу, любов, підтримку та захист.

Діти – це наш найдорожчий скарб!

Бажаємо кожній дитині міцного здоров’я, радості, щасливого дитинства, вірних друзів, підтримки батьків і неодмінно знайти свій шлях у житті.

Нехай здійснюються всі ваші мрії!