Зборівська міська рада Тернопільського району Тернопільської області громада

Тернопільська область, Тернопільський район

Зборівська швидка допомога отримала новий автомобіль

Дата: 20.05.2021 16:27

Михайло Джус, очільник Тернопільського Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, заслужений лікар України сьогодні передав для швидкої допомоги у Зборові новий автомобіль.

На зустрічі також були міський голова Руслан Максимів та його заступник Ярослав Гаранджук. Нагадаємо, що з ініціативи працівників швидкої, частини депутатів та влади громади - підстанцію швидкої допомоги буде перенесено у нове приміщення у центрі міста, що більше підлаштоване під дану специфіку роботи та має наявні поряд гаражі для зберігання дороговартісних автівок швидкої. На зустрічі обговорили процес перенесення та ремонтних робіт.