Анонс: 21 травня Молодіжний Конгрес продемонструє фільм до 2-х річчя зі свого створення
Дата: 11.05.2021 10:22
Кількість переглядів: 490
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04058410/dd45e6c946a37bdc0d64da34ebe54928.jpeg)
17 травня 2019 року було створено консультативно-дорадчий орган Зборівської міської ради - Молодіжний Конгрес. За період існування молодій команді вдалось залучити у громаду інвестиції закордонних грантів, організувати більше 30-ти заходів, та долучитись до написання важливих документів стратегії громади.
21 травня Молодіжний Конгрес презентує фільм про свою роботу, команду та мету.
« повернутися