Результати засідання постійної комісії з ТЕБ та НС щодо карантинних обмежень

Дата: 09.04.2021 11:22

Станом на сьогодні у лікарні перебуває 35 пацієнтів з covid-19.
Ситуація з киснем минулого тижня досягала критичних показників, майже щодня представники лікарні їздять за киснем. Більшість хворих мають важку форму хвороби. Кількість ліжок у лікарні становить 46, збільшити ліжкомісця можна максимально до 55-ти. Медикаментів станом на сьогодні вистачає.

У Зборівській громаді з 25 березня по 31 березня виявлено 44 випадки захворювання , з 1 квітня по 8 квітня виявлено 61. Можна стверджувати про ріст захворювання серед дорослого населення. Та слід зазначити, що впали показники по випадках захворювання серед школярів, дітей дошкільного віку та педагогів - це наслідки карантинних обмежень.

Вирішено:

1. З 9.04.2021 заборонити роботу дитячих та ігрових кімнат, проведення там заходів.

2. З 12.04.2021 по 25.04.2021 перевести роботу закладів громадського харчування в роботу на виніс, заборонити масові заходи та розважальне дозвілля.

3. Заборонити роботу ринку на 14 квітня 2021 року.

4. Продовжити карантинні обмеження для навчальних закладів до 19.04.2021 (школи, коледж).

5. Продовжити карантинні обмеження для закладів дошкільної, позашкільної освіти до 19.04.2021.

6. Продовжити карантинні обмеження для роботи інклюзивно-ресурсного центру та реабілітаційного відділення для дітей з інвалідністю, що діє на базі КУ "Центр надання соціальних послуг" до 19.04.2021.