Меморандум Ювенальної превенції та Молодіжного Конгресу

Дата: 23.03.2021 11:51

Метою Меморандуму є консолідація зусиль сторін для напрацювання актуальних ініціатив у сфері молодіжної політики, соціальної допомоги та волонтерства. Меморандум підписали 23 березня Марія Здоровега (старший інспектор з ювенальної превенції) та Леся Голояд (Президентка Молодіжного Конгресу Зборівської міської ради).

" - Ми вже не вперше співпрацюємо, вирішили закріпити роботу Меморандумом. Тим більше, що вже зовсім скоро у нас у планах втілення нових спільних ініціатив благодійного характеру." - каже Марія Здоровега.

2021 рік для команди Конгресу буде спрямованим на розвиток волонтерського руху у громаді серед учнівсьої молоді. Це та необхідність роботи, яку ми побачили після початку пандемії ковід-19. Крім того, нагадуємо, що Зборівська міська територіальна громада стала однієї із переможців конкурсу волонтерських проєктів від ULEAD у Європі.

Перша ініціатива сторін - це благодійна акція-ярмарок, кошти з якої буде спрямовано на дітей дошкільного віку, для забезпечення їх безпеки, як наймолодших учасників дорожнього руху.