Дата: 07.03.2021 17:06

На Зборівщині жінки здобувають професії, успішно працевлаштовуються, відкривають бізнес.
Протягом січня - лютого 2021 року через Зборівську районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості шукали роботу 480 жінок (49% від загальної кількості безробітних).
  За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 15 краянок. Найбільше жінок вдалось працевлаштувати в торгівлі, державному управлінні за професіями: продавець, касир торговельного залу, асистент вчителя, завідувач клубу а також на посади держслужбовців, керівників, менеджерів.
  4 безробітних жінки проходили профнавчання на замовлення роботодавців, після закінчення навчання їх працевлаштовано.
  Аби допомогти жінкам знайти своє місце на ринку праці, надати відповідну психологічну допомогу, підтримати у складний час пошуку роботи, фахівці районної філії надають індивідуальні консультації, організовують семінари, тренінги тощо. Загалом цьогоріч зборівчанки отримали 55 різних профорієнтаційних послуг. 85% жінок, що перебували на обліку, охоплено профорієнтаційними послугами.
  У Зборівській районній філії Тернопільського ОЦЗ діє клуб для жінок «Крок до успіху», де вони вчаться будувати індивідуальну стратегію професійної самореалізації, освоюють прийоми самопрезентації, обговорюють чинники, що впливають на кар’єрний ріст; спілкуються з цікавими людьми.
  На 1 березня 2021 року на обліку в Зборівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості перебувало 834 безробітних. Серед них 397 (47,6%) - жінки, для яких здійснюється підбір підходящої роботи.

Зборівська районна філія
Тернопільського обласного центру зайнятості