Майданчики, стипендії та лікарня : головні бюджетні рішення минулої сесії

Дата: 24.02.2021 16:00

Минулої п'ятниці відбулась лютнева сесія депутатів Зборівської міської ради. Про низку рішень ми вже повідомляли на нашому сайті. Серед важливого слід виділити і наступні рішення щодо розподілу бюджету.

Після виборів до складу громади приєднали нові села, минулого року розпочато процес встановлення дитячих майданчиків у селах громади, вирішено продовжити роботи і встановити такі майданчики, зокрема, і у нових селах громади. Вплив на рішення також має кількість дітей у селі.

Крім того, заплановано роботи на дамбі села Заруддя, де вода підмиває берег та дошкуляє жителям села. Проектом займатимуться відповідні спеціалісти у сфері робіт над водними об'єктами.

Продовжаться ремонтні роботи у Зборівській музичній школі. Колишній міні-зал школи, де розписували новоутворенні сім'ї, планують відновити і продовжити традицію.

У Олієві та Присівцях встановлять бруківку біля каплички та на території дитячого садка.

Зборівська районна лікарня тепер на балансі громади, сума для утримання і розвитку закладу потрібна не мала, до співфінансування буде долучено сусідні громади ( Залізці і Озерну).

Юних спортсменів, що деммонструть успіхи будуть нагороджувати стипендією.

З рішення сесій Зборівської міської ради можна ознайомлюватись тут: https://zborivska-gromada.gov.ua/docs/