Перший крок до реконструкції стадіону - виготовлення проектної документації

Дата: 22.02.2021 14:36

Після виборів та у процесі завершення реформи децентралізації майно, що перебувало на балансі районної ради Зборова, було передано на баланс Зборівської міської ради,  стосується це і міського стадіону.

У 2021 буде виготовлено проектно-кошторисну документацію, що дозволить подати проект реконструкції стадіону на державне співфінансування чи грантові проекти.

Лише косметичного ремонту, кажуть у міській раді - не планують, адже частина споруд у аварійному стані, тож весь стадіон потребує повністю ремонтних робіт із відновлення. Це сума яка може сягнути і до 15 млн. гривень, проектно-кошторисна документація дозволить залучити до робіт державні та інші кошти.

Для виготовлення такої документації буде оголошено тендер, нагадуємо, що рейтинг електронних закупівель Зборівської міської ради можна знайти за посиланням.