Своєчасна та якісна реалізація проекту «Надання соціальних послуг в громаді»

Дата: 18.02.2021 10:34

З метою затвердження заходів спрямованих на своєчасну та якісну реалізацію проекту «Надання соціальних послуг в громаді», що фінансується Японським фондом соціального розвитку, відбулася зустріч представників Українського фонду соціальних інвестицій з керівниками Зборівської громади.

На заході були присутні: міський голова Руслан Максимів, перший заступник Ярослав Гаранджук, керівник проекту Ольга Кретовська, координатор проекту Ірина Кисляк, консультант-інженер Юрій Штендера, директор департаменту Наталія Найчук , начальник Тернопільського обласного центру по нарахуванню та контролю за здійсненням соціальних виплат Мілан Тимошик, директор Галина Лукачат та завідувачі відділень комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Зборівської міської ради.

Окрім обговорення важливих питань на етапі робіт по проєкту, учасники зустрічі відвідали об'єкт, де вже розпочато роботи (приміщення колишньої редакції районної газети, що по вулиці Шевченка).