Запрошуємо на презентацію проекту розвитку сімейного бізнесу

Дата: 01.02.2021 15:20

5 лютого, о 11:00 відбудеться зустріч-презентація проєкту розвитку малого сімейного бізнесу під брендом "Щедре Опілля".

Місце зустрічі: Сесійний зал Зборівської громади, 2-й поверх будинку культури, вулиця Б. Хмельницького 37.

Попередня програма зустрічі:

1. Презентація проєкту розвитку малого сімейного бізнесу під брендом "Щедре Опілля".

2. Перспективи вирощування ягідних та лікарських культур.

3. Підтримка від ОТГ у створенні та розвитку малого та сімейного бізнесу в селах.

КО СОК «ФАЙНІ ҐАЗДИ» пропонує ТОБІ стати учасником проєкту «Підтримка зайнятості у сільській місцевості, що постраждала від пандемії COVID-19 через розвиток малого сімейного бізнесу під брендом «ЩЕДРЕ ОПІЛЛЯ»», що реалізується в рамках спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

ТИ МАТИМЕШ ЗМОГУ ОТРИМАТИ:

1. Безкоштовну участь у навчальних семінарах з вирощування ягідних культур та лікарських трав.

2. Технологічні карти з вирощування ягідних та лікарських культур, а також економічні розрахунки їх рентабельності.

3. Агрономічний супровід під час вирощування обраних культур.

4. Гарантований збут на вирощену продукцію.

5. Співфінансування на створення нових насаджень в рамках проекту ПРООН.

6. Фінансову компенсацію здійсненних насаджень від місцевої ОТГ.

7. Можливість залучення кредитних ресурсів на пільгових умовах від фінансових структур.

8. Консультації з юридичних та бухгалтерських питань при потребі реєстрації ФОП чи ФГ.

Деталі за тел.: 067 955 86 87 – Олеся, ГО «ТАДС»