Депутати Зборівської ТГ також звернулись до влади країни через тарифи
Дата: 24.01.2021 14:20
Кількість переглядів: 1387
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04058410/c255b62a96d33e9a7004bd9258e569d1.jpg)
Відповідне звернення прийнято на четвертій сесії Зборівської міської ради восьмого скликання.
- В умовах тривалого карантину, зростання безробіття та рівня бідності населення, особливо у сільській місцевості, падіння економіки, продовжується тиск на громадян шляхом постійного підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Хоч, на початку карантину влада запевняла, що тарифи на комунальні послуги не будуть підвищувати під час дії в Україні карантину. Платоспроможність українських родин погіршилась, а ціни на електричну енергію та газ невпинно ростуть, а разом з ними накопичуються борги населення. - йдеться у зверненні.
« повернутися