Завершилась участь нашої громади у проєкті "Шалене стажування" на TV-4

Дата: 11.12.2020 15:10

Минулого місяця на 2 дні три стажени нашої громади обмінялись із стажерами Великогаївської громади.

Випуск можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=O6bah0mMx9I

Сьогоні у студії телеканалу TV-4 громади зустрілись на пост-шоу. Говорили про враження від участі у обміні разом із експертом Українського кризового медіацентру Михайлом Цьомиком.

Фінальним завданням громад було переймання досвіду одне у одного. Представники Великогаївської громади зазначили, що збираються перейняти від нашої громади досвід роботи Медіацентру. Натомість, голова Зборівської ОТГ Руслан Максимів зазначив, що його команда працюватиме над створенням ЦНАПу.

Незабаром пост-шоу вийде у ефірі телеканалу.