Зборівська громада у реаліті-проєкті "Шалене стажування"

Дата: 03.11.2020 14:44

1 листопада, на TV-4 стартував унікальний реаліті-проєкт “Шалене стажування”.

У першому випуску обмінялись Лановецька та Вишнівецька громади. А вже цієї неділі, 8 листопада, глядачі побачать, як гостювали один в одного представники Зборівської та Великогаївської ОТГ. Із нашої громади участь у реаліті брали Володимир Гончаренко (староста села Оліїв), Леся Голояд (президентка Молодіжного Конгресу при Зборівській міській раді) та Роман Кульчицький (місцевий підприємець).

Разом із представниками влади та знімальною групою учасники відвідували локації у громадах, ділились досвідом, виконували веселі завдання та набирались вдалих практик.

У фіналі громади-учасники зустрінуться у студії телеканалу ТВ-4, щоб розповісти, що із побаченого почали втілювати у себе.