ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ ВІД ГРОМАДЯН ДО БЮДЖЕТУ 2021 РОКУ

Дата: 07.09.2020 14:49

З 07 вересня 2020 року по 07 жовтня 2020 року включно на території Зборівської міської ради ОТГ відбудеться інформаційна кампанія для донесення до громади інформації про бюджет 2020 року та ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ ВІД ГРОМАДЯН ДО БЮДЖЕТУ 2021 РОКУ.

Під час інформаційної компанії, спрямованої на знайомство з Вашою думкою щодо проекту бюджету на 2021 рік, ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та побажання, які дозволять  доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який хоче долучитись до публічного збору пропозицій до проекту бюджету на 2021 рік.

Просимо Вас до 07 жовтня 2020 року включно на електронну адресу 04058410@mail.gov.ua надсилати свої пропозиції  згідно Додатку (завантажити) або приходити особисто у Зборівську міську раду та адмінбудинки старостинських округів для подачі своїх пропозицій.

В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані робочою групою для внесення у проект бюджету Зборівської міської ради на 2021 рік.

Відповідно до розпорядження міського голови №143 від 07.09.2020 року інформаційна кампанія та збір пропозицій у Зборівській громаді відбудуться:

11.09.2020 о 11.00 год на території старостинського округу с. Велика Плавуча Козівського району

18.09.2020 о 11.00 год року на території старостинського округу с. Погрібці Зборівського району

25.09.2020 року о 11.00 год року на території старостинського округу с. Гарбузів Зборівського району

30.09.2020 о 11.00 год року м. Зборів біля площі Героїв Небесної сотні

02.10.2020 року о 11.00 год року на території старостинського округу с. Перепельники Зборівського району

Нагадаємо, що підготовка цього важливого документу відбувається за участю представників адміністративних одиниць, які увійшли до складу Зборівської міської об’єднаної територіальної громади, депутатів, представників місцевих підприємств, приватних підприємців, громадських активістів, фахівців та органів місцевого самоврядування за підтримки експертів проекту «DOBRE».