ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ М.ЗБОРОВА, ТРИВАЄ СПЛАТА ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ.

Дата: 17.05.2023 08:54

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ М.ЗБОРОВА!

Триває сплата земельного податку. Усім користувачам та власникам земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (паїв), для ведення особистого селянського господарства (городів), для будівництва і обслуговування житлових будинків та господарських будівель та споруд (присадибних ділянок),  для будівництва індивідуальних гаражів та інших видів земельних ділянок, які розташовані на території міста Зборів  необхідно звернутись в Зборівську міську раду для отримання  повідомлення про розмір податку і реквізити для внесення коштів. У випадку несвоєчасної сплати нараховуватиметься пеня.

Виконавчий комітет Зборівської  міської ради