Привітання міського голови з нагоди Дня молоді та Дня Конституції України

Дата: 27.06.2020 13:59

Шановні краяни, щиро вітаю усіх із історичним святом нашого народу - Днем Конституції України.

Прийняття Конституції стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави, що забезпечило стабілізацію суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації в країні, посприяло підвищенню міжнародного авторитету нашої Батьківщини на світовій арені. В Основному Законі враховано історичний досвід українського народу і кращі світові традиції. Нехай серця завжди повняться гордістю та любов’ю до країни, яка нас згуртувала. Хай доля буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення.

Та цей день багатий не одним святом...

Шановні юнаки та дівчата Зборівської громади!

Щиро вітаю вас з прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття – Днем молоді!
Сьогодення таке, що свято проходить в особливих умовах карантину, та це лиш випробування, яке ми маємо терпляче і гідно пройти, щоб вже наступного року День молоді був масовим, веселим і яскравим святом.

Ви заслуговуєте на те, аби Вами пишалися. Ви сміливі, розумні, амбітні, сильні, творчі та запальні, вмієте чесно та впевнено відстоювати свої права. Ми високо цінуємо Ваше прагнення наполегливо крокувати до своїх вершин, бути успішними, щасливими та відповідальними за власну долю та долю своєї Батьківщини.

Шануємо нашу активну молодь та Ваші патріотичні якості, громадську позицію, готовність примножувати духовні та культурні надбання та бути в авангарді в найвідповідальніші моменти національної історії.

В цей прекрасний літній день бажаємо Вам наснаги, гарної перспективи, світлої долі, фізичної та духовної сили, великого людського щастя та здійснення всіх Ваш мрій та планів. Зі свого боку запевняємо, що органи влади докладатимуть усіх зусиль, аби молоде покоління було впевнене в завтрашньому дні.

З найкращими побажаннями, міський голова Руслан Максимів.