ВІДБУВСЯ ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЗБОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЗА 2-Й РІК ІСНУВАННЯ ОТГ

Дата: 16.02.2020 10:05

Руслан Сергійович Максимів розповів про наступне:

За минулий рік відбулось 19 сесій місцевих депутатів, серед них 7 позачергових, де було розглянуто 1600 питань, серед них найбільше земельних.

Бюджет громади склав 114,3 млн. гривень (трансферти та власні доходи).

У минулому році у громаді утворили “Центр надання соціальних послуг для населення”, яким керує Галина Лукачат. До установи входять:
- Геріатрія села Перепельники (26 осіб);
- Центр реабілітації дітей з інвалідністю (12 дітей) , у якому за минулий рік вирішили проблему з харчуванням, тепер діти перебувають там весь день;
- Відділення соціальної роботи для дітей, сім*ї і молоді;
- Соціальна робота вдома (25 соціальних робітників обслуговують 175 людей).

У травні минулого року було утворено Молодіжний Конгрес при Зборівській міській раді. Офіційна сторінка: Молодіжний Конгрес Зборівської міської ради

Молодь і ОТГ реалізували проєкт Нетворкінг медіацентр, що у будинку культури (Зборівська ОТГ : Нетворкінг медіа-центр) - це проєкт у рамках програми ДОБРЕ.

Створено конференц-зал для засідань по програмі ДОБРЕ (використовується і для освітян, зустрічей, тренінгів, тощо).

Відбувається капітальний ремонт фойє Будинку культури (здійснюється у рамках реформи юстиції, укрупнення РАЦСів).

Завершено роботи по скверу Героям Небесної Сотні.

Капітальний ремонт проведено по вул. Л. Українки, частині вул. Зелена, вул. Львівська, частині вул. Дружба, частині вул. Чорновола, у с. Ярославичі (вул. Зелена), с. Монилівка (вул. Кут).

Замінено доріжки біля ясла-садка №1.

На міському ринку відбулось встановлення тротуарної плитки, початок благоустрою.

Триває відновлення гідрологічного режиму р. Стрипа на Білому Березі, благоустрій, розчистка русла.

Громадський туалет біля Універмагу (підключення до загальної системи каналізації відбудеться при сприятливих погодних умовах).

Утеплено фасад Зборівської гімназії ім. Р. Завадовича.

Замінено шатровий дах школи села Ярчівці.

У Розгадівській школі замінено шатровий дах.

Замінено вікна у школі села Велика Плавуча.

Проведено капітальний ремонт санвузлів в школі №1 м. Зборова.
  Відбувся капітальний ремонт фасаду музичної школи.

Також, капітальний ремонт даху школи села Кальне.

У рамках Нової української школи закуплено меблі, обладнання.

У ЗОШ №2 на прохання батьків та колективу закуплено кухонне обладнання, проведено тендер на харчування, ремонт їдальні.

Закуплено 3-й шкільний автобус, запланована купівля 4-го для розвантаження маршрутів.

Придбано сміттєвоз для КП.

Реконструкція опалення ясла-садка №2 м. Зборова та реконструкція опалення школи в с. Плісняни. Замінено частину системи опалення в с. Перепельники.

Утеплено частину фасаду ЗОШ №2.

Завершено ремонт та закупівлю обладнання в Зборівській гімназії, ЗОШ №1, школах Ярчівців та Пліснян.

Замінено систему опалення Будинку культури м. Зборів, частина крила.

Створено сучасний танцювальний зал у Будинку культури, де займається близько 100 дітей.

Продовжилось співфінансування місцевої Футбольної команди "КОЛОС". (Футбольний клуб "КОЛОС" (Зборів))

Створено місцеву пожежну команду в с. Гарбузів.

Плани на 2020 рік:
- Завершення робіт на Білому березі;
- Відкриття Open Space у Будинку культури;
- Встановлення дитячих майданчиків по селах ОТГ;
- Заміна освітлення усіх центральних вулиці в громаді в рамках ДОБРЕ, зараз відбувається оголошення тендеру на купівлю ЛЕД-освітлення;
- Створення проектно-кошторисної документації на парк;
- Купівля трактору для КП “Зборів”;
- Реконструкція і благоустрій міського ринку по вулиці С. Стрільців;
- Мультифункціональний майданчик біля ЗОШ №2;
- Ремонт для будинку дитячої творчості;
- Заміна другої черги теплотраси с. Перепельники;
- Шатровий дах гімназії ім. Р. Завадовича;
- Лічильники обліку води на багатоквартирних будинках;
- Утеплення фасаду ЗОШ №2, друга черга;
- Заміна водяних труб на арт свердловинах.

Присутні жителі громади просили звернути увагу на :
- Дорожнє покриття по вулиці Миру;
- Проблему дороги по вулиці Куклинці (вона знищується через важкий транспорт);
- Необхідність розкладу автобусів на зупинках міста.