ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЗБОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ‘ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 16.03.2020 19:35

У зв‘язку із введенням карантину, просимо дотримуватись рекомендацій та простих правил, щоб уберегти себе та працівників державних установ, органів місцевого самоврядування, усіх жителів громади від поширення коронавірусу:

1. Прийом та відправлення документів юридичних осіб та фізичних осіб проводиться ВИКЛЮЧНО електронним засобом зв‘язку. Якщо у Вас виникла термінова необхідність звернутись до Зборівської міської ради, краще надішліть свою заяву простим або рекомендованим листом на адресу м. Зборів, вул. Б.Хмельницького буд.13, або електронною поштою 04058410@mail.gov.ua
  2. Якщо Ви повернулись із закордонної поїздки, краще самоізолюйтесь, впродовж 14-21 днів НЕ БУВАЙТЕ у людних місцях та не контактуйте з родичами, друзями.
  3. При ознаках респіраторних захворювань (кашель, біль у горлі, температура) обов‘язково зверніться по телефону до свого сімейного лікаря.
  4. Вхід в адмінбудівлю Зборівської міської ради без засобів індивідуального захисту ЗАБОРОНЕНО!

Контакти:
Секретар міської ради : Білан Я.І - 067 35 48 933

Перший заступник міського голови: Васильчишин П.М - 097 05 94 499

Заступник міського голови : Горба В.М - 067 95 13 914

Заступник міського голови: Гаранджук Я.З - 099 55 74 790

Бажаємо усім залишатись здоровими!