ГРОМАДСЬКЕ ПАРТНЕРСТВО ЗА ПРОЗОРИЙ МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ

Дата: 13.02.2020 10:25

Як розповісти просто про складне? Сьогодні над питанням "Бюджету для громадян 2020" працювала робоча група Зборівської міської ради.

Аналізуючи минулу інформаційну кампанію "Бюджет для громадян 2019" вирішили, що новий формат кампанії має бути креативнішим, простим та пов'язаним із громадою.

Під керівництвом Миколи Орлова із Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети!" наступна зустріч відбудеться у понеділок, 17 лютого.

"Бюджет для громадян" - це підвищення прозорості та відкритості бюджетноі? системи нашої ОТГ шляхом активного практичного використання концепціі?.

Команда розуміє, що такий формат вимагає створення ефективних механізмів взаємодіі? громадян, забезпечення доступноі? відповідноі? інформаціі? для різних цільових груп.

Над ідеями серії відеороликів та графічним дизайном працюватиме також команда Молодіжний Конгрес Зборівської міської ради на базі Зборівська ОТГ : Нетворкінг медіа-центр.