ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ КОМУНІКАЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ ЗБОРІВСЬКОЇ ОТГ НА 2020-2025 РОКИ

Дата: 13.02.2020 09:18

Громадські обговорення Проекту Комунікаційної стратегії Зборівської ОТГ на 2020-2025 роки

3 13 лютого по 27 лютого 2020 року відповідно до п. 2 Розпорядження міського голови «Про створення робочої групи з питань розроблення Комунікаційної стратегії  Зборівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2025 рр.» від 27 січня 2020 року № 28, проводяться громадські обговорення Проекту Комунікаційної стратегії Зборівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2025 рр.

Під час консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою щодо Проекту цього документа (завантажити), ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції, які дозволять  доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні заходи виконання даної Стратегії.

Друкований варіант Проекту Комунікаційної стратегії можна отримати у приміщенні Зборівської міської ради (м.Зборів, вул. Б.Хмельницького, 13) та у Нетворкінг Медіа-центрі Зборівської ОТГ (м. Зборів, вул. Б.Хмельницького, 37, будинок культури, 2 поверх).

До 27 лютого 2020 року надсилайте на електронну адресу 04058410@mail.gov.ua , lesyaholoyad09@gmail.com свої зауваження чи пропозиції із зазначенням контактних даних згідно Додатку (завантажити) або приходьте та подавайте їх особисто.

28 лютого 2020 року у залі засідань Зборівської міської ради (м. Зборів, вул. Б.Хмельницького, 37 будинок культури, 2 поверх) відбудеться громадське обговорення Проекту Комунікаційної стратегії Зборівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2025 рр.

В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані робочою групою у єдиний документ, та передані на розгляд сесії міської ради для затвердження.