ЯКИМИ БУЛИ “РІЗДВЯНІ ГОСТИНИ У ЗБОРОВІ” У 2020

Дата: 14.01.2020 11:43

«Різдвяні гостини у Зборові» - це феєрія традицій, веселощів, емоцій українського народу. Свято, яке з 2014 року збирає у січні усіх поціновувачів українських зимових традицій.
   Обов‘язковим атрибутом зимового фольклору є вертеп, тож зборівчан і гостей міста розважали  команди сіл Оліїва, Загір‘я, Беримівців, Присівців, Млинівців. Виступали колективи будинків культури Августрівки, Пліснян, Зборова, Гаїв-Розтоцьких, Хороброва та багато інших.
   Крім того, на території діяли частування від ґаздинь Зборівщини: смачні домашні солодощі, зігріваючі напої, канапки.
     Відеорепортаж за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=ubje5zwX-Zk&t=9s

Леся Голояд