ВІДКРИТТЯ КОНСУЛЬТАТИВНОГО ПУНКТУ ДЛЯ БІЗНЕСУ ЗБОРІВСЬКОЇ ОТГ

Дата: 18.11.2019 19:15

В рамках Програми підтримки секторальної політики, Департаментом економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА реалізовується Проєкт ,,Створення мережі об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва у Тернопільській області”, який передбачає створення інформаційно-консультативних пунктів для бізнесу в 40 об’єднаних територіальних громадах області. Зборівська ОТГ також долучилась до участі у даному проєкті. Сьогодні, 18 листопада за участі керівництва Зборівської об’єднаної територіальної громади та представників бізнесу відбулось відкриття Консультативного пункту для бізнесу Зборівської ОТГ. Від сьогодні представники бізнесу можуть отримати безкоштовні консультації з актуальних питань щодо створення, ведення та розвитку бізнесу. Консультації можна отримати особисто у приміщенні Зборівської міської ради, у соціальній мережі Facebook (спільнота Консультативний пункт для бізнесу Зборівської ОТГ) та за телефоном (03540) 2-11-86, 096 119 68 15.