12 ДЕПУТАТІВ ВІД ЗБОРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ У РАМКАХ ПРОГРАМИ DOBRE НАВЧАЮТЬСЯ У ЛЬВОВІ

Дата: 18.10.2019 14:16

Зборівські депутати навчаються у Львові

12 депутатів від Зборівської громади у рамках програми DOBRE навчаються у Львові.

Під час першого семінару організатори  ІПО (Інститут політичної освіти) ознайомлять громади із статусом повноваженнями, обов’язками депутатів місцевих рад.

Разом із Зборівською громадою досвіду набираються і інші громади 3-ї когорти програми DOBRE - це Лановецька, Борщівська, Хоросківська.
Учасники наголошують, що таких захід сприяє позитивному обміну досвідом, новим знанням, які можна використати у роботі депутатського корпусу.

До делегеції із 26-ти депутатів також приєднався Олег Процик - програмий спеціаліст, координатор, зокрема, Зборівської громади у програмі DOBRE/USAID.

“ - Навчання дуже корисне, багато досвіду і знань. Дуже радісно що є змога навчитись і використати ці знання у роботі. Програма DOBRE вже навчала відділи, молодь, активістів, а от і черга дійшла  до депутатів, думаю, що це точно принесе позитивні зміни у Зборівську ОТГ.” - розповідає Ярослава Білан-Римар, секретар Зборівської міської ради.