У ЗБОРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗАТВЕРДИЛИ СТРАТЕГІЮ СТАЛОГО РОЗВИТКУ НА 5 РОКІВ

Дата: 08.10.2019 13:50

Сьогодні, 8 жовтня в оновленому конференц-залі Зборівської ОТГ, під час позачергової сесії, депутати одноголосно проголосували за документ Стратегії сталого розвитку Зборівської міської територіальної громади на 2019-2025 роки.

З текстом Стратегії розвитку громади можна ознайомитись за посиланням:

Розробка стратегії - це частина співпраці громади із програмою DOBRE. Робоча група з представників влади, старост, активістів, молоді та експертів програми більше ніж півроку працювала над усіма пунктами документу.     Експертами було проведено глибокий аналіз громади, зроблено опитування усіма населеними пунктами, що входять до складу Зборівської ОТГ. У Зборівській міській раді написання Стратегії очолював заступник міського голови Ярослав Гаранджук.