ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ ПРО БЮДЖЕТ 2020 РОКУ

Дата: 13.09.2019 14:37

В Зборівській міській раді (ОТГ) триває збір бюджетних пропозицій від громадян до Бюджету громади 2020 року. Представниками міської ради відвідано 2 населених пункти громади - село Ярчівці та село Розгадів. В результаті поїздок проведено зустрічі з мешканцями даних населених пунктів, які активно подавали свої пропозиції за зауваження до бюджету Зборівської ОТГ на 2020 рік. Дана інформаційна кампанія проводиться в рамках програми DOBRE. Нагадуємо, що 25 вересня 2019 року (в середу) в м.Зборові, на території Центрального ринку буде проводитись збір пропозицій від громадян до Бюджету на 2020 рік з розповсюдженням друкованої продукції та матеріалів за участю експертів Партнерства (за Прозорі місцеві бюджети в рамках програми DOBRE) та керівництва ОТГ.