МІСЬКИЙ СТАДІОН. ЯКИМ ЙОМУ БУТИ?

Дата: 30.07.2019 16:45
Кількість переглядів: 2092

Будь який об’єкт спорту покликаний для розвитку фізичного здоров’я жителів міста та громади. Останнім часом  в різних  джерелах неодноразово ставилося питання про те, хто ж є господарем міського стадіону? На даний час міський стадіон знаходиться на утриманні Зборівської районної ради.

29 липня цього року, Зборівська міська рада звернулася з листом до районної ради із проханням  виготовити декларацію на завершення робіт щодо капітального ремонту футбольного майданчика із штучним покриттям в м. Зборові по вулиці Б. Хмельницького та після цього, передати його у власність громади. (Лист №551 від 29.07.2019 року)

Щоб спростувати різноманітні домисли – чекаємо на відповідь.

Хочемо щоб стадіон, який знаходиться на центральній вулиці нашого міста став окрасою, а не місцем для сміття і ганьбою керівництва.