НА СЕСІЇ ЗБОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ УТВОРЕНО МІСЦЕВУ ПОЖЕЖНУ КОМАНДУ

Дата: 24.07.2019 16:36

На черговій, тридцятій, сесії Зборівської міської ради, що відбулася 24 липня 2019 року першим було розглянуто питання  «Про створення місцевої пожежної команди пожежної охорони Зборівської міської ради» яка найближчим часом запрацює в селі Гарбузів і буде, при потребі, надавати допомогу навколишнім селам.

Начальник фінансового відділу, Володимир Багрій  у своєму виступі на сесії довів до відома депутатів проект рішення «Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади Зборівської міської ради за І півріччя 2019 року» яке буде опубліковане в районній газеті і на сайті громади.

Більшість з інших  розглянутих питань стосувалося затвердження технічних документацій та проектів рішень щодо відведення земельних ділянок.

В різному було обговорено стан доріг в ОТГ та забезпечення їх ремонту установами що виграли тендера на їх утримання. Саме до цього долучився Микола Олійник, головний спеціаліст.