ЗБОРІВСЬКА ГРОМАДА БЕРЕ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ “ШКОЛА МОЛОДІЖНИХ ЛІДЕРІВ ГРОМАД”

Дата: 29.05.2019 16:09

Цього тижня у Тернополі розпочалась і триває друга сесія проекту “Школа молодіжних лідерів громад”, яку організовує Освітньо-аналітичний центр розвитку громад спільно з Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

У проекті бере участь Зборівська ОТГ, зокрема керівник відділу культури, молоді і спорту Роман Моравель. В рамках проекту і першої його сесії у Зборові ним було проведено тренінг учасникам Молодіжного Конгресу при Зборівській міській раді.

Зараз учасники із різних областей навчаються ефективній комунікації із стейкхолдерами (громадські організації, лідери самоврядування, активісти), вивчають допоміжні програми, проектний менеджмент, як допомогти молоді у побудові кар'єри та багато іншого. Цього тижня, крім того, заплановано їх візити до Молодіжного центру міста Тернопіль і Центру науки. Саме ці два проекти свого часу були реалізовані у рамках Громадського бюджету.

Л.Голояд

Фото: Освітньо-аналітичний центр розвитку громад