У ЗБОРОВІ ПРОХОДИЛИ ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ

Дата: 18.05.2019 09:46

В обласних змаганнях із міні-футболу, які відбулися 17 травня у м. Зборові, визначилися переможці серед семи команд учнів-дівчат загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів. У поєдинку за третє місце команда ЗОШ І-ІІ ст. с. Манаєва (учитель фізкультури Віктор Висоцький) з мінімальним рахунком (1:0) буквально вирвала перемогу в суперників із Шумського району. До останньої хвилини напруженим був матч за перше місце між ЗОШ І-ІІ ст. с. Пліснян і командою Підволочиської селищної ради. Основний час поєдинку завершився з рахунком 1:1, а в серії пенальті суперники були влучнішими (3:2). Разом з тим, вихованці Василя Олійника та Дмитра Багрія показали справжній характер і волю до перемоги. У змаганнях брала участь також команда ЗОШ І-ІІ ст. с. Беримівців.

Команди-переможці нагороджені медалями й грамотами, які вручив директор Тернопільської ОДЮСШ Василь Куземчак.

Протягом змагань  кваліфіковано працювала суддівська колегія під керівництвом Руслана Стрельби та Романа Бардокіна.

Відзначимо, що це перші на Тернопільщині змагання з міні-футболу серед учнів-дівчат загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів.