ЗБОРІВСЬКА ОТГ ОБРАЛА ДЛЯ СЕБЕ АНТИКОРУПЦІЙНІ ІНСТРУМЕНТИ

Дата: 21.05.2019 15:50

У рамках програми DOBRE, яка співпрацює із Зборівською ОТГ, серед працівників і представників громади відбувся тренінг-навчання про антикорупційні інструменти та їх впровадження у Зборівській громаді.

16-17 травня у готелі “Глобус”  тренери-експерти Аналітичного центру розвитку міста “ЗЕОН” та ГП “За прозорі місцеві бюджети” Микола та Марія Орлови, а також працівники і представники Зборівської ОТГ багато вчились та практикувались у кожному із представлених інструментів.

Другого дня більшістю голосів Зборівська громада обрала два антикорупційні інструменти для впровадження їх у громаді — це Положення про консультації із громадськістю (або слухання) і Порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Їх офіційне впровадження має відбутись строком у 2 місяці. До 27 травня формуватиметься робоча група.

Леся Голояд
Фото : Аналітичний центр розвитку міста “ЗЕОН”