КОНКУРС НА РОЗРОБКУ ЛОГОТИПУ ЗБОРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 04.04.2019 16:33

Відповідно до розпорядження міського голови від 03.04.2019 року №51 оголошено конкурс на розробку логотипу громади.

Конкурс проводиться з метою розробки логотипу Зборівської міської ради об’єднаної територіальної громади, який буде спрямовано на формування позитивного туристичного іміджу громади в Україні та за кордоном, промоцію культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу громади та використовуватиметься в рекламних, промоційних та інших заходах.

Конкурс проводиться в ІІ етапи:

• І-ий етап (10.04.2019 р. по 10.05.2019р.) - проводиться прийом заявок та конкурсних робіт;
  • ІІ-ий етап 15.05.2019 р. – засідання оргкомітету та визначення переможця на основі критеріїв оцінки та голосуванням членів комісії.

Переможець конкурсу отримує винагороду у розмірі 1 000 (одна тисяча) гривень за рахунок коштів Зборівської міської ради.