МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗВІТУВАВ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ У 2018 РОЦІ

Дата: 04.03.2019 11:48

Першого березня 2019 року в приміщенні музичної школи відбувся звіт міського голови, Руслана Максиміва, за 2018 рік. У звіті було висвітлено основні напрямки діяльності Зборівської міської ради ОТГ у минулому році. Руслан Сергійович докладно розповів про використання коштів, їх розподіл на різні об’єкти, вказав на формування нових структур, зокрема утворення управління освіти, культури, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення, виділення коштів на реконструкцію та ремонт об’єктів освіти, культури, зосередив увагу на процесі передачі земель з державної до комунальної власності та  інше.

Окремо було висвітлено діяльність громади у різноманітних проектах, а особливо у програмі DOBRE.

Крім підведення підсумків роботи за минулий рік, міський голова окреслив плани на 2019 рік. Серед них: завершення процесу газифікації в ЗОШ І-ІІ ст. сіл Жабиня і Плісняни, капітальний ремонт вулиць Зелена, Лесі Українки та Львівська у Зборові, встановлення дитячих майданчиків, заміна вікон в сільських клубах, початок аукціону земельної ділянки для розбудови відпочинкового комплексу, купівля нової машини для збирання сміття, оновлення міського ринку та інше.

Руслан Сергійович подякував усім за співпрацю та розуміння, та висловив побажання щодо подальшої активної роботи.