ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ ЗБОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 23.01.2019 14:41

23 січня 2019 року відбулась двадцять друга сесія Зборівської міської ради, на яку виносилось 36 питань. Дев’ятнадцять присутніх депутатів першочергово розглянули питання, що стосувалися організації харчування учнів закладів освіти Зборівської міської ради, внесення змін до порядку харчування та його вартості.

Основу земельних питань становило затвердження технічних документацій та проектів землеустрою земельних ділянок.

Відповідно до попередніх побажань депутатів на завершення сесії відбувся звіт роботи земельного відділу Зборівської міської ради та КП «Зборів».