11 СІЧНЯ 2019 РОКУ ЗБОРІВСЬКА ФІЛІЯ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК ОБ'ЄДНАЛА НАВКОЛО СЕБЕ НАЙКРАЩИХ ЮНИХ НАУКОВЦІВ

Дата: 15.01.2019 14:48

У районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України взяли участь учні гімназії ім.Романа Завадовича Мельник Ірина (н.к.Баліцька Л.В, Башуцька І.Є), Лукачат Марта (н.к.Мурмила Н.І.), Полева Христина (н.к. Ленар Г.П.), Слюсарчук Аліна ( н.к. Ковбасюк Я.Я.), Янковська Варвара (н.к.Мурмила Н.І.), Сакали Олександра, Хом’як Ангеліна (н.к.Ключник Н.С.) , учень ЗОШ №2 м.Зборова Майка Іван ( н.к. Старка В.В.), також учениця Залозецької СЗОШ Войтюк Надія (н.к.Зубрик О.З.) та Дармопук Вікторія , учениця школи І-ІІ ст. с. Підберізці (н.к.Яворська Н.М.)
  Урочисте засідання відкрив Бігус Михайло Богданович, начальник управління освіти, культури, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення Зборівської міської ради. Успішно реалізувати свої творчі можливості, залишатися і надалі цілеспрямованими й активними, зберігати жагу до знань побажала конкурсантам директор гімназії Я.Я.Ковбасюк. Вона щиро подякувала науковим керівникам, викладачам та вчителям , які допомагають у розвитку та становленню юних науковців. Висловила упевненість, що знання, досвід, душевна щедрість, професійні та людські якості і надалі сприятимуть вихованню наукової еліти нашої держави.
  Цьогорічний І (районний) етап конкурсу МАН проходив у 6 секціях: правознавства, історичного краєзнавства, біології, української літератури, зарубіжної літератури, англійської мови. Учні продемонстрували свою компетентність і знання у галузі дослідницької діяльності. «Успіх у науці – справа часу та сміливості розуму» (Вольтер).