ПРОГРАМА DOBRE ПОЧИНАЄМО НАБІР УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ «U GO (U – GOVERNMENT OFFICIAL): ТИ - ПОСАДОВЕЦЬ!»

Дата: 20.12.2018 13:57

Доброго дня!

Програма DOBRE починаємо набір учасників програми «U GO (U – Government Official): Ти - посадовець!»

Для кого? Для молоді (активістів або ж представників ОМС) віком 18-35 років, які мають амбіції, просувають позитивні зміни та мають бажання працювати в ОМС чи бути обраними до місцевих рад. Ця можливість відкрита для громад всіх 3-х когорт.

Програма включає:

1. 4-денний тренінг (19-23 січня 2019)
  2. Практичне завдання (лютий-квітень 2019)
  3. Навчання у форматі вебінарів (квітень 2019)
  4. Фінальний форум учасників програми (10-12 травня 2019)

Як взяти участь?

Заповнити заявку до кінця дня 4 січня 2019 року https://docs.google.com/forms/d/1ZIcvGBznDrj5HbU66HJqRvQq2v8mJrF20eINU635GZs/edit

Програма розбудови навичок лідерства та урядування для молоді - "U GO (U – Government Official): Ти посадовець! Київ, 19-23 січня 2019 року

docs.google.com

Проект виконується Центром зростання громад, партнером програми DOBRE за щирої підтримки американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). . Дедлайн подачі заявок: 4 січня 2019 року (00.00). Кандидати повинні бути на зв'язку 5-6 січня для можливого проходження інтерв'ю. Програмою передбачено компенсація вартості проїзду, забезпечується проживання, харчування та роздаткові матеріали на увесь період заходу.

Про результати відбору учасники будуть проінформовані не пізніше 10 січня 2019 року.

Більше інформації тут.

Відповідають за програму «U GO» представники організації «Центр зростання громад».

У випадку виникнення додаткових запитань звертайтеся до програмної менеджерки «U-GO» Оксани Вихівської, тел. +380684296224, ovikhivska@gmail.com

або до мене (Олег Процик)

Oleg Protsyk

Program Officer, Ternopil