ДВАДЦЯТА СЕСІЯ ЗБОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 18.12.2018 15:13

17 грудня 2018 року відбулась двадцята сесія Зборівської міської ради. На якій були присутні дев’ятнадцять депутатів. На розгляд сесії виносилось сто тридцять три питання, більшість з яких земельні, а також питання внесення змін до бюджету та надання одноразової матеріальної допомоги. На сесії було прийнято ряд програм та положень якими будуть керуватись міська рада та сесія в наступному році.

Окремо було затверджено бюджет об’єднаної територіальної громади Зборівської міської ради на 2019 рік.

Також депутати проголосували  “Про утворення Оліївського закладу дошкільної освіти  (дитячого садка) “Джерельце“”, який розпочне свою роботу у січні 2019 року.