БЛАГОДІЙНИЙ ТУРНІР ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ

Дата: 17.12.2018 15:38

За сприяння Зборівської міської ради під егідою федерації  футболу міста Зборова вкотре відбувся щорічний благодійний турнір до дня Святого Миколая з міні-футболу. Перший день турнір проходив на футбольному майданчику зі штучним покриття на “Білому березі”, а півфінал та фінал на новому футбольному майданчику центрального стадіону міста. Усі зібрані кошти будуть передані  дитині з інвалідністю. Досить символічно було те, що турнір відкрив голова федерації Тернопільської області, народний депутат Тарас Юрик. Який вручив учасникам м’ячі та кубки. У турнірі взяли участь 6 команд:

• команда освітян;
  • команда відділу поліції;
  • команад «Панорама»;
  • команда підприємців;
  • команда Зборівської лікарні;
  • команда пожежної частини.

Перемогу у турнірі здобули освітяни. Команди переможці за 1-ші 3-ті місця отримали кубки та пам’ятні медалі, а інші, які не увійшли в трійку лідерів – футбольні м’ячі за учать у турнірі.