МІЖМУНІЦИПАЛЬНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО – ІНСТРУМЕНТ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Дата: 11.12.2018 16:03

Сьогодні, 11 грудня 2016 року з ініціативи Тернопільського центру розвитку місцевого самоврядування відбувся навчальний семінар на тему “Налагодження міжмуніципального співробітництва, як інструмент успішного розвитку громад”. На який були запрошені представники з чотирьох сусідніх громад, а саме: Зборівської міської ради, Озерянської сільської ради, Залозецької селищної ради та Козлівської селищної ради.

У ході розмови були розглянуті можливості міжмуніципального співробітництва у різних галузях. Вичерпними, роз’яснювальними і цікавими були виступи Наталі Онищук, радника з питань регіонального розвитку Тернопільського центру розвитку місцевого самоврядування, Михайла Лисиканича, радника з юридичних питань цього ж центру, та Сергія Триюди, радника з питань фінансів. Саме за їх допомогою представники громад намагалися вималювати перспективи до майбутнього співробітництва.

Висловлюємо подяку за надане приміщення кафе “Білий берег”, для проведення семінару, місцевому підприємцю Андрію Грицаю.